• Witamy w firmie KRK Partners i zapraszamy do kontaktu.

Praca w KRK Partners

Jak dbamy o naszych pracowników i współpracowników?

Stale rozwijamy swoją ofertę, pozyskujemy nowe kompetencje i zasoby oraz rozwijamy posiadane. Dołącz do nas i pracuj z najlepszymi. Naszym celem jest, aby nasi pracownicy i współpracownicy byli świadomi i cenili sobie to, że pracujemy razem. Zależy nam na tym, aby pracownicy i współpracownicy KRK Partners byli lojalni, zaangażowani i skoncentrowani na celu. Szukamy osób, które lubią to co robią, znają się na obszarze za który odpowiadają i przykładają dużą wagę do relacje zarówno ze współpracownikami jak i klientami. Wszystkim tym, którzy dołączą do naszego zespołu dajemy przestrzeń na rozwój, możliwość kariery w branży finansowej, wysokie zarobki i wspaniałą atmosferę pracy. Naszym celem jest wspieranie pracowników i współpracowników, zarówno nowych jak i pracujących z nami od dawna, w osiąganiu celów zawodowych i prywatnych. Wierzymy, że połączenie tych wartości gwarantuje nasz wspólny sukces.

Jeżeli tak jak my identyfikujesz się z nimi – zapraszamy do współpracy!

Pracuj z najlepszymi

Aktualne oferty pracy w KRK Partners

 DZIAŁ:
 Wsparcia sprzedaży
 MIEJSCE PRACY:
 Kraków, ul. Lipska 6
 WYMAGANIA:
  •     Doświadczenie w aktywnej sprzedaży poprzez wykorzystywanie zdalnych kanałów komunikacji;
  •     Umiejętność budowania długotrwałych relacji i łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
  •     Dynamizm w działaniu i konsekwencja w realizacji założonych celów;
  •     Chęć zdobywania wiedzy i nowych umiejętności;
  •     Znajomość funkcjonowania małych i średnich przedsiębiorstw (dodatkowy atut);
  •     Doświadczenie w weryfikowaniu dokumentów finansowych (dodatkowy atut).
  •  ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  •     Pozyskiwanie lead-ów sprzedażowych poprzez zdalne kanały komunikacji;
  •     Nawiązywanie i utrzymywanie relacji biznesowych z pośrednikami finansowymi oraz bezpośrednio z Klientami;
  •     Odpowiadanie na pytania i pomoc pośrednikom finansowym/Klientom w kompleksowej obsłudze wniosków pożyczkowych;
  •     Prezentacja oferty produktów pożyczkowych, wsparcie pośredników/Klientów w procesie analizy wniosków i finalizacji procesu pożyczkowego;
  •     Bieżąca współpraca z Dyrektorami pracującymi w terenie oraz czynny udział w kształtowaniu i realizacji polityki sprzedażowej firmy;
  •     Posprzedażowa obsługa Klientów.
     CO OFERUJEMY:
  •     Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy;
  •     Niezbędne narzędzia pracy oraz szkolenie wstępne;
  •     Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o polskim kapitale;
  •     Możliwość rozwoju zawodowego oraz transfery wewnątrz struktury;
  •     Pracę nastawioną na długofalową współpracę z możliwością rozwoju i stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
  • Zapraszamy do współpracy! Wyślij swoje CV na adres:
    rekrutacja@krk-partners.pl

    Chcesz nawiązać z nami współpracę lub podjąć pracę?

    Zobacz jak wygląda proces rekrutacji

    Krok 1

    Wyślij swoje CV na adres rekrutacja@krk-partners.pl

    Krok 2

    Jeżeli Twoje dokumenty będą zgodne z naszymi oczekiwaniami przeprowadzimy z Tobą krótką rozmowę telefoniczną. Po niej - zaprosimy Cię na spotkanie stacjonarne.

    Krok 3

    Spotkasz się stacjonarnie z bezpośrednim przełożonym z którym porozmawiacie zarówno na tamat Twojej aplikacji jak i oczekiwań firmy oraz tego co oferuje.