• Witamy w firmie KRK Partners i zapraszamy do kontaktu.

Hipoteka Łódź

Jeżeli poszukujesz najlepszego finansowania, pożyczki lub kredytu w Łodzi lub okolicach to zapraszamy Cię do kontaktu z ekspertami KRK Partners. Zapewniamy, iż uzyskasz profesjonalne wsparcie oraz najlepszą ofertę przygotowaną specjalnie dla Ciebie.

Branża pożyczkowa w Łodzi jest reprezentowana przez wielu różnych pośredników. Większość firm pożyczkowych działających w naszym kraju ma siedzibę w Warszawie. KRK Partners Sp. z o.o. współpracuje nie tylko ze stołecznymi podmiotami ale może swoim klientom zaproponować finansowanie w postaci pożyczki nie tylko od firm pożyczkowych ale również od inwestorów prywatnych oraz tzw. familly office i klubów inwestycyjnych.

Rynek pośrednictwa kredytowego w Łodzi jest dobrze rozwinięty. Na stronach KNF na dzień 21.01.2021 w Łodzi zarejestrowanych jest 23 pośredników kredytowych oferujących kredyty hipoteczne. Klienci mają więc szeroki wybór usług doradztwa i pośrednictwa kredytowego.

Również KRK Partners Sp. z o.o. prężnie działa w Łodzi gdzie współpracuje z doświadczonymi doradcami kredytowymi i pośrednikami. Zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego na naszej stronie aby skontaktować się naszym łódzkim Doradcą.

Zamów kontakt