• Witamy w firmie KRK Partners i zapraszamy do kontaktu.

Doradztwo Wrocław

Jeżeli poszukujesz najlepszego finansowania, pożyczki lub kredytu w Wrocławiu lub okolicach to zapraszamy Cię do kontaktu z ekspertami KRK Partners. Zapewniamy, iż uzyskasz profesjonalne wsparcie oraz najlepszą ofertę przygotowaną specjalnie dla Ciebie.

Branża pożyczkowa w Wrocławiu jest reprezentowana przez wielu różnych pośredników. Większość firm pożyczkowych działających w naszym kraju ma siedzibę w Warszawie. KRK Partners Sp. z o.o. współpracuje nie tylko ze stołecznymi podmiotami ale może swoim klientom zaproponować finansowanie w postaci pożyczki nie tylko od firm pożyczkowych ale również od inwestorów prywatnych oraz tzw. familly office i klubów inwestycyjnych.

Rynek pośrednictwa kredytowego w Wrocławiu jest dobrze rozwinięty. Na stronach KNF na dzień 21.01.2021 w Wrocławiu zarejestrowanych jest 25 pośredników kredytowych oferujących kredyty hipoteczne. Klienci mają więc szeroki wybór usług doradztwa i pośrednictwa kredytowego.

Również KRK Partners Sp. z o.o. prężnie działa w Wrocławiu gdzie współpracuje z doświadczonymi doradcami kredytowymi i pośrednikami. Zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego na naszej stronie aby skontaktować się naszym wrocławskim Doradcą.

Zamów kontakt